Dostępne formy reklamowe

Reklama pakiet Social Media (fanpage, grupy tematyczne, Messenger BOT)

FANPAGE

 • Umieszczenie reklamy/logo w górnej najbardziej wyeksponowanej części strony  tzw. cover photo, która połączona będzie z zwiastunem promującym obecnie grany film.
 • Umieszczenie reklamy/logo w postach i wydarzeniach w formie graficznej – logo
 • Posty sponsorowane dotyczące produktów lub usług reklamodawcy.
 • Logo lub grafika w Grupach tematycznych w przypiętym poście, który ukazuje się zawsze na górze strony.
 • Bezpośrednia prywatna wiadomość reklamowa w formie tekstu i zdjęcia do subskrybentów Messanger BOT. (aż 95% CTR do ponad 1050 subskrybentów. 09.2019) Istnieje możliwość dostosowania wiadomości indywidualnej dla danego miasta lub regionu, dzięki czemu lokalna firma może zareklamować się lokalnie nie narażając się na wysokie koszty.

Nasze fanpage i grupy reklamowe:

Kino Projekt Skandynawia

Polskie kino w Norwegii

Polskie kino w Danii

Dzieje się w Norwegii

W Stavanger

Dzieje się w Oslo

Dzieje się w Haugesund

Dzieje się w Bergen

Dzieje się w Trondheim

Dzieje się w Kristiansad

Dzieje się w Vestfold

Mam firmę w Norwegii

Norweski? Czemu nie!

Reklama kinowa „on screen”

 • Reklama przed seansem w postaci grafiki lub plansz ze ścieżką dźwiękową zmieniających się tworząc film.
 • Reklama przed seansem w formie filmu reklamowego dostarczonego przez klienta. Na specjalne życzenie nasi filmowcy mogą przygotować za dodatkową opłatą filmik dostosowany do Waszych potrzeb.
 • Maksymalna długość to 1,5min chyba że zostanie ustalone inaczej.
 • Kino Project nie w każdej produkcji ma możliwość wyemitowania reklamy. Dlatego reklamy dobierane są indywidualnie pod odpowiednie produkcje.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę podczas seansu?

 • Reklamy w kinie są najlepiej zapamiętywane spośród wszystkich mediów. Według badań, skuteczność reklamy kinowej jest średnio 5 razy wyższe niż telewizyjnej. Kino nie daje możliwości zmiany kanału. Widz skupia uwagę na reklamie w sali kinowej w dużo większym stopniu niż w domu, gdzie rozpraszają go liczne czynniki.
 • Widzami kin są w równym stopniu kobiety i mężczyźni. Są to najczęściej ludzie w wieku 25-45 lat, ze średnim lub wyższym wykształceniem. Większość Polaków za granicą chodzi do kina prawie na każdy tytuł aby mieć kontakt z językiem polskim i polską kulturą, co czyni z nich bardzo atrakcyjna grupę docelową.
 • Dzięki precyzyjnemu systemowi raportowania liczba odbiorców Twojej reklamy jest policzona co do biletu. Wiesz dokładnie gdzie i ile widzów zobaczyło Twój spot. Dzięki temu koszt kampanii jest zawsze współmierny do jej zasięgu i efektów. Dlatego też jednostką zakupową reklamy w kinach jest CPC – koszt zakupu jednego widza (cost per client). Jeśli zdecydujesz się na kampanię na 1 000 widzów, masz pewność, że właśnie tylu zobaczy Twoją reklamę.
 • Kino pozwala na prezentację spotu w najlepszej jakości obrazu przy optymalnym nagłośnieniu. W takich warunkach, materiał reklamowy prezentuje się dużo lepiej niż w telewizji, potęgując siłę przekazu, jego atrakcyjność i zapamiętywalność.
 • Kino, jak żadne inne medium, pozwala na wykorzystanie siły reklamy ambientowej. To miejsce relaksu, spotkań towarzyskich, pierwszych i kolejnych randek, silnych emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Marki towarzyszące widzom budują pozytywne skojarzenia i na stałe stają się częścią tych przeżyć. Widzowie kina rzadko się spieszą, najczęściej pojawiają się na jakiś czas przed filmem, co daje możliwość zaistnienia w ich świadomości jeszcze zanim rozpocznie się seans!